Odcinek #24 – Pokéboje

Odcinek #24 – Pokéboje

Dzień dobry!
W dzisiejszym odcinków jest z nami po raz drugi Jacek Kaleta, który wspomógł nas swoją obecnością w czasie choroby Dominika. Dzięki temu, Piotrek mógł szczęśliwie pogadać o Nintendo, Diana wpletła pogadankę o Pokémon Go, zaś Hubert mógł powiedzieć o filmie 😀 Było ciekawie i spontanicznie.

Poruszone tematy:
→ TGA
→ Event Świąteczny w Overwatch
→ Age of Empires 2 będzie miało nowy dodatek,
→ 30 mln dofinansowania dla CDP
→ Lost Oddysey for free
→ Pokemon Go! i stworki z Johoto
→ Virginia
→ Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
→ Amazon Prime video w Polsce
→ Android Pay w Polsce – Pierwsze testy

Miłego słuchania!

Pobierz Odcinek 24

  • isaakPL

    Dzięki za masę fajnego kontentu 🙂 w końcu dowiedziałem się coś więcej o pokemonach, większość podkastów jak mówi o pokemonach to albo boi się spojlować fabuły kilkuletnich gier albo uważa że już wszyscy zainteresowani to wiedzą, dla mnie era konsol przenośnych skończyła się na GBA po którym byl zapowiedziany GBA2 a DS miał być tylko przejściową konsolą i do dzisiaj czekam na GBA2 którym mam nadzieję jest switch, a w ostatnie pokemony grałem na GBC, serialu nie oglądałem bo wydawał mi się zbyt „dziecinny” a wychowałem się na czarodziejce i Dragon Ballu. Właśnie wróciłem z łotra 1 słuchając was i chciałbym coś dodać do filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, film mi się podobał, a jego ogromną zaletą jest zamknięta historia opowiedziana od początku do końca co rzadko zdarza się jak zapowiadają całą serie filmów.

    ps Dziękuję za zaproszenie do wspólnego pogrania w poprzednim odcinku, jednak chwilowo opuściłem rodzinę Microsoftu na rzecz PS4 Pro, jako że Last Guardian w końcu wyszedł a dla tej gry kupiłem PS3 udało mi się wymienić XBOXa ONE S 2TB na PS4 Pro, przyznam się że nie wierzyłem w internet ale po opublikowaniu ogłoszenia na następny dzień przyjechał do mnie gościu z nową konsolą i jechał aż z Opola czyli prawie 200km tak że z dnia na dzień zostałem bez gier jako że na Xboxie kupowałem prawie wszystko cyfrowo. Steep w końcu nie kupiłem bo cena wydaje mi się za wysoka, poczekam do 199zł i wyruszam w wirtualne góry.

    • Nawiązując do anime dzieciństwa, też byłam team Czarodziejka z Księżyca (zwłaszcza, gdy inni wspominali o Dragon Ballu). Teraz przy próbach oglądania Sailor Moon czułam koszmarną „dziecinność”, a przy Pokemonach w ogóle, tak wspominam w ramach ciekawostki 🙂