Odcinek #26 – Z kim ja nagrywam?!

Odcinek #26 – Z kim ja nagrywam?!

Dobry wieczór albo precyzyjniej Dobranoc 🙂

Nowy odcinek już mógł wyjść wcześniej jednak nasz nieoceniony publikator, którego tożsamość niech pozostanie naszą słodką tajemnicą został zajęty przez inne ważkie sprawy. Montażysta mimo choroby sprawił się i zmontował co trzeba. Choć były narzekania, że za dużo wyciął treści (cóż taka jego moc). Było jak zawsze radośnie i swobodnie.

Poruszone kwestie:

→ Szaleństwo Nintendo w postaci dwóch eventów 13 stycznia czyli w dniu publikacji odcinka
→ Diana opowiada radośnie o Binding of Isaac: Afterbirth+
→ Hubert opowiedział o The Walking Dead: A New Frontier – Odcinek 1
→ Piotrek opowiedział o Etrian Odyssey Untold
→ Współprowadzący porozmawiali o Łotrze 1 – tytuł odcinka nie jest przypadkowy (Dominik planuje coś dorzucić w kolejnym)
→ Było też kilka słów Huberta o Belfrze
→ Ponownie Hubert opowiedział o Holistyczej agencji detektywistycznej Dirka Gently’ego
→ Zapewnienie Huberta że w końcu opowiemy o legendarnym Nowym początku (Arrival)
→ Luźne spostrzeżenia np. na temat Warszawskiego Smogu (wszyscy muszą o tym powiedzieć :))

Pobierz Odcinek 26

  • isaakPL

    E tam Gwiezdne Wojny wcale nie maja tak złego dubbingu, oglądałem wersje z polskim dubbingiem i dwa razy oryginalna z napisami, naprawdę zły dubbing jest w anime Głosy z Odległej Gwiazdy wydanej przez Anime-Eden, jest to pierwszy film w którym po 5 minutach czułem odrazę, moje uszy zostały zgwałcone zamordowane poćwiartowane a na koniec zaorane, na szczęście są napisy i oryginalna japońska ścieżka dźwiękowa. Tak to jest przykład złego dubbingu chętnie pożyczę jak ktoś jest masochistą ^^ Co do Netflixa to odkryłem dwa nowe seriale a mianowicie Seria Noefortunnych Zdarzeń i animowany Łowca Troli.

    • Hubert Bejda

      Od paru lat nie słyszałem dubbingu w filmie aktorskim więc miałem monumentalny dysonans pomiędzy nim a oryginalną ścieżką dźwiękową. Nie wiem jak dubbing może nie zaburzać komuś przyjemności z oglądania i poznawania filmu, ale to inna sprawa 😉 Co do Serii niefortunnych zdarzeń to na 100% będzie omawiana w następnym odcinku bo to największa netflixowa premiera początku roku 😀