Odcinek #29 – Dzikie Pola

Odcinek #29 – Dzikie Pola

Witajcie moi drodzy!
Następny tydzień za nami, ale my nie zwalniamy tempa. Pamiętacie jak mówiłem, że będą niespodzianki? To czas na następną. W dzisiejszym odcinku naszym gościem będzie Tomasz Doktorski. Tomka powinniście kojarzyć z dawnych podcastów, które tworzył dla Konsolowca. Jednym z ciekawszych projektów były podcasty codzienne i o te właśnie wypytaliśmy naszego gościa. Dodatkowo Tomek rozpoczyna po przerwie następny rozdział w swoim internetowym życiu. Od teraz codziennie na jego kanale (link) możecie posłuchać nowinek z dnia poprzedniego 🙂 Polecamy się zainteresować. Jednak, żeby nie było, że tylko sam gość… to będzie trochę o Duchach w Boliwii (#boliwijskipaździerz) oraz wait for it… Piotrek opowiada o następnym tomiku komiksu z Błyskawicą (tak, tak mówię o Flashu) na okładce. Mamy nadzieję, że Was nie zanudzimy jak poprzednio przy Bladebound i będziecie się świetnie bawić.
Miłego słuchania!

Poruszone kwestie:
→ Rainbow Six Siege
→ Ghost Recon: Wildlands
→ luźna rozmowa z gościem
→ Flash Tom 3

Pobierz Odcinek 29

  • Marcin

    Odcinek spoko. Nie stety nie dostałem koda do Ghost Recon. 🙁 Okładki wyglądają naprawdę świetnie. Ja ostatnio ogrywam Sniper Ghost Warrior 2 i jestem zadowolony. Naprawdę fajne że odcinki są co tydzień, bo czasami nie umiem się doczekać. Super!!

  • philipo

    Fajny odcinek, dobrze było znów usłyszeć Tomka 😉 Konsolowca słuchałem regularnie, a także podcast o technologiczny. Pamiętam jak Tomek zacięcie bronił produkty Apple 😉

    • Tomek robi teraz naprawdę mega robotę z CPN, w sumie to teraz obok Codziennika (z którym czasami mam problem z nadążaniem) to materiał który oglądam rano bądź w drodze do pracy! Mam nadzieję że z biegiem czasu będzie się popularyzował, oby nie zabrakło wytrwałości!