Odcinek #31 – Kryzys tożsamości

Odcinek #31 – Kryzys tożsamości

Witajcie moi drodzy!
Pomimo paru stłuczeń na ciele wróciliśmy po feriach wypoczęci i pełni energii. Piotrek i Hubert są na stanowiskach wraz z dzielnym prowadzącym poprzedniego odcinka Dominikiem. Tym razem jest masa zwrotów akcji, Piotrek ograł grę mobilną, Dominik sprawdza Soulsowe Lordsy, zaś Hubert śmieje się z produkcji Netflixa.

Pewnie zauważyliście, że znów nie ma Diany… pewnie unika Piotrka, bo ciągle mówił, że jest fanatyczką Isaaca. 😀 Tak szczerze, niestety Dianie wypadło ważniejsze spotkanie, ale obiecała, że w następnym odcinku będzie i to aż z dwoma grami!

Miłego słuchania!

Poruszone kwestie:
→ Lords of The Fallen

→ Mascot Dunks

→ Sherlock Holmes: Devil’s Daughter

→ nVidia Shield – wrażenia Dominika

→ Voltron

→ LEGO Batman: Movie

→ Saga czyli Dominik przeczytał komiks

Pobierz Odcinek 31

 • Marcin

  O tak, Diablo 2 przeszedłem całe po kilka razy, a Diablo 3 po kilkanaście razy na różnych poziomach trudności. Do tej gry się wraca! Resztę komentarza dopiszę po posłuchaniu całości.

  • Z Bladebound mam powoli problem, mimo całego uroku gry czuję się nasycony rozgrywką i teraz pozostał czysty grind, powtarzalny do bólu. Pomyślę nad tym jeszcze i spróbuję odpowiedzieć na postawione samodzielnie pytanie: czemu miałbym dalej w to grać 🙂

   A co do Diablo to mam też w planach, jakoś mnie ominęło na premierę i teraz czeka na zakup 🙂

 • Michal Trzaskus

  standardowo dziekueje za odcinek, fajnie sie Was słucha. Wasza strona smiga chyba najlepiej ze wszystich stron podacstowcyh w Polsce. Zawsze jestem mile zakoczony jak to wszystko pieknie smiga, pozdrawiam

  • Dzięki za dobre słowo, będziemy się starać aby materiały były jeszcze lepsze!

   Myślę że śmiga dobrze też dlatego że nie mamy potwornego ruchu Użytkowników, ja tam lubię że jesteśmy mali i pewnie niszowi. Piotrek oczywiście też się postarał :).

 • isaakPL

  Stało się mając w kolejce rozgrywkę i gierkowcow wybrałem was, fantastycznie się was słucha, rozmowy o pieniądzach powinny być bo masza pasją jest droga a są ludzie którzy chcą żeby była jeszcze droższa, mam nadzieję że będziecie opowiadali o dobrych grach AA lub AAA ewentualnie świetnych indykach, na rozgrywce troszkę się przejechałem ilością recenzowanych indyków o których potrafią opowiadać i opowiadać ale jak się zobaczy na screeny czy rozgrywkę to odechciewa się grania na czymkolwiek, chyba wolę starszy tytuł niż zalew indorów może poza Titan Souls 😉 który jest moim zaskoczeniem

  • Dzięki za komentarz i powrót na stronę :), brakowało mi Twoich wpisów! Też tak miałem z Rozgrywką, pozazdrościłem ilości gier a później okazało się że nie wiedziałem o jakiej była mowa na początku. Nie da się też ukryć że Cooldan wspaniale opowiada o Indykach 🙂

   Dzięki za odniesienie się też do tematu pieniędzy, moim zdaniem teraz mamy dwa kluczowe elementy do okiełznania, kapitał czasu którym dysponujemy i środków finansowych na nasze hobby, nie pozostaje nam nic innego jak między nimi balanasować. W kolejnym odcinku też klika słowa o tym pada.

   Jeżeli chodzi o Tinan Souls, polowałem na promocję po tym jak zobaczyłem tą grę na jednym ze spotkań Pogradajmy chyba na nvidia Shield właśnie, mam już w kolejce do zagrania i to koniecznie!